Profesjonalnie tańcem zajmuję się od wielu lat, regularnie wraz ze znaną grupą chippendales występowałem w największym klubie go-go w kraju. Na swoim koncie mam też gościnne występy w telewizji, a swego czasu można mnie było zobaczyć mnie na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu. Przez dłuższy czas występowałem także w Austrii czy Grecji.
Na swoim koncie mam niezliczona ilość występów na wieczorach panieńskich czy innych tego typu imprezach dla kobiet.

wieczor-panienski-poznan

 

  Jeśli masz już dość takich samych „samotnych” wieczorów panieńskich lub „babskich imprez” szukasz nowego i wyjątkowego sposobu by zorganizować niezapomniany wieczór panieński, urodziny, czy też inną imprezę…?

   Swoją ofertę kieruję właśnie do Ciebie.

Mieszkam w Poznaniu lecz występuję w całym kraju jednak jeśli z jakichś powodów nie będę mógł pojawić się na Twojej imprezie zrobi to któryś z moich kolegów gdyż współpracuję z podobnymi grupami chippendales.

Zajmuje się tą trudna formą tańca która niektórzy nazywają Striptiz ’em nie do końca się z tym zgadzam jeśli nie zobaczysz nie przekonasz się na czym to polega.

Striptease lub striptiz

( w wolnym tłumaczeniu z jęz. ang. „podniecające rozbieranie się” ) rodzaj pokazu tanecznego mającego na celu wywołanie określonych emocji wśród publiczności.  Striptease ( striptiz ) pojawił się na początku XIX i XX wieku jako element w teatrach burleski. Każdy taniec ma to do siebie że ewoluuje i z czasem striptease przestał już byc zwykłym zdejmowaniem z siebie części garderoby. Dzisiaj striptease to show ! Gości w rewiach i teatrach stał się tematem wielu filmów, Pamiętasz ” Striptease ” z Demi Moor ? Dzisiaj striptease stał się już sztuką …

Zawsze chciałem by moje Show opowiadało jakąś historie, by stroje i odpowiednio dobrana muzyka nadały wszystkiemu charakter i wyraz, tak bym mógł stanąć u progu twych fantazji …

…Jakby tego nie nazywali moim zadaniem jest stworzyć rewelacyjne show zagrać na emocjach, taniec przebrania choreografia i doskonale dobrana muzyka to tylko środki które maja mi w tym pomoc.